Staň sa podporovateľom

Záleží ti na na ľuďoch, ktorí venujú svoj čas, energiu a nadšenie pre deti a mladých ľudí? Vidíš, že práca, ktorú robia, je náročná a zodpovedná, je ľahké v tom všetkom stratiť nadhľad, motiváciu a vyčerpať sa. Títo ľudia by potrebovali podporu nielen v práci, ale aj vo svojom osobnom raste, no často sa im dostáva skôr nepochopenie.

Pridaj sa k podporovateľom:

Strážca majáku

YMCA poskytuje vzdelávanie pripravené v spolupráci s odborníkmi. Ak chceš byť zaradený do zoznamu týchto dobrovoľných podporovateľov, je potrebné najskôr absolvovať kurz Strážca majáku (2 x víkendové školenie) + prax a supervízia medzi školeniami. Najbližšie školenie tu.

Po absolvovaní školenia sa budete môcť dať zapísať do databázy neformálnych poradcov, zverejniť vaše podmienky poskytovania pomoci a byť k dispozícii pre pracovníkov s mládežou.

Odborný poradca

Hľadáme odborníkov z rôznych oblastí (psychológovia, akreditovaní supervízori, sociálni pracovníci, právnici a pod), ktorí sú ochotní poskytovať platené / neplatené služby pracovníkom s mládežou.

Pokiaľ máte záujem, prosím kontaktujte nás a my zvereníme váš profil a vaše podmienky poskytovania podpory záujemcom v našej databáze.